BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Jehněčí a kůzlečí z Ivančic a dorazilo maso Jarotic

PETA_K, 2. února 2016  10:42


Ahoj děcka

díky moc všem za tipy na dovču, rozšířili jste mi obzory a pomohli s výběrem. A co nového tento týden v bb? Dokázali byste se s klidným svědomím podívat zvířeti do očí a říct mu "Mé chutě jsou pro mě důležitější než Ty" ? Takže dneska to bude o mase:

- Tradice z Ivančic nabízí už asi poslední jehněčí a kůzlečí, další bude zase až na podzim.

- Do bb dorazila dodávka hovězího z Jarotic. Někteří jste si jej již vyzvedli včera, ale ne všichni tak doporučuju co nejdřív.

- Náhodou jsem narazil na toto a moc se mi to líbí. Carsharing už v Brně máme http://www.autonapul.org/#page-home ale toto sdílí přímo elektroauta https://emuj.cz/ a to se mi líbí.

- Píšete mi, že jste se báječně bavili na impro show. No a protože já sám je miluju dak i když je to trochu mimo bb dávám dvě brněnské skupiny https://www.facebook.com/dzemimpro/ a http://bafni.cz/ Děcka, zábava zaručena.

- Pokud byste potřebovali učesta strom či pokácet můžete se obrátit na Tomáše - http://arborys.cz/ (koukněte taky na ty webovky, to je Radčina a Oldova práce).


Tož to je asi tak všechno, mějte se a nebojte se investovat... za BioBanku Brno PETA K


"Představte si, že každý den na účet dostanete 86 400,- Můžete utratit kolik chcete, ale nic se nepřevádí. Druhý den ráno tam máte zase 86 400,- . Jak byste je utratity, kolik byste dali za vlastní potěšení, kolik za potěšení svých přátel, rodiny, kolik dali lidem co neznáte, ale vidíte, že to potřebují, kolik nevyužili vůbec?

Každý z nás dostává právě 86 400 vteřin, každý den. Vteřiny, které můžeme nějak rozdělit, ty které nevyužijeme, se nenačtou do dalšího dne... jak je utratíme?"Vložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)Komentáře


Bafni - Radka J., 6. února 2016  19:18

Impro skupina Bafni je opravdu úžasná, doporučuji! Nasmějete se..


bude - pepa, 2. února 2016  19:40

petr rika ze sasov i robi bude brzo, cca tyden dva... :)


Sasov a Robi - Jana, 2. února 2016  15:58

ahojky, už je to zase pár týdnů...a tak se ptám: kdy bude Sasov a Robi


Webmasterka: Radka Jarušková