BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Missiva, mlékař Hladil a Robi

PETA_K, 8. února 2016  11:40


Ahojte členové Naši milí

v posledních měsících web BioBanky zaspamovali roboti s nabídkami léků na zlepšení milostného života, hubnutí, proti rýmě a kdovíčemu ještě. Jako obranu jsme nastavili kontrolní otázku, když vkládáte komentáře k aktualitám a do diskusí http://akce.brontosaurus.cz/banka/portal/index.php?str=diskuse Tak snad to již bude v pohodě.

- Lenka se pustila do české Missivy - která se zabývá vývojem, prodejem a distribucí produktů každodenní spotřeby, přátelských k lidem a přírodě, sloužících k udržování čistoty a zdraví lidského těla a obydlí. Objednávejte do 15. a od 22. by mělo být v bance.

- Do zítřejšího večera můžete objednávat mléko - omezené množství, máslo a sýry od Hladila z Býkovic. V pátek by mělo být v bance.

- Už mi dochází doma Robi http://www.eurobi.cz/ tak vypisuju dodávku. Objednávejte do středy a příští týden od středy by mělo být v bance.

- Instruktoři Brno a Základní článek Hnutí Brontosaurus Orchis pořádají Noční bál - http://bal.instruktori.cz/index.php?go=default , doporučuji!

Mějte se... za BioBanku Brno PETA K


„Přidaná hodnota manželství je v tom, že dva lidi deklarují rozhodnutí zůstat při sobě po zbytek života, ať už se budou milovat, nebo nenávidět, nebo cokoliv jiného. Je to opatření, jak nebýt na světě sám. Je to smečka nebo tlupa, ze které se vývojem vytratili všichni zbytní členové. Méně než dva už nejde. Je to víc než láska a víc než sex. Je to přežití. A protože v té tlupě zbyli jen dva, leží na nich velká odpovědnost. Musí si navzájem uspokojovat všechny potřeby, na které kdysi bývalo podstatně více lidí. To, že v tlupě zbyli už jen poslední dva členové, obrovským způsobem navyšuje hodnotu každého z nich.“ Někdo Koho NeznámVložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)

Webmasterka: Radka Jarušková