BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Sádlo z Ovčírny, mouky z Ivančic a Missiva

PETA_K, 15. února 2016  15:35


Ahoj děcka


Ovčírna nabízí čerstvé doma vyškvařené sádlo. Jednorázová akce - do středy objednat, v pátek 19.2. bude v bance. Bacha - vyzvedněte včas - minulá dodávka pro jednu uživatelku dopadla špatně - sádlo dlouho leželo v BB v lednici a zplesnivělo. Cena je 80,- za kilo.

Hanka z Tradice z Ivančic nabízí další akci na mouku. Pokud si objednáte tři kila libovolné mouky, můžete si k tomu přidat půl kila pšeničné za korunu. Nutno zatrhnout v systému. Doporučuju si o to potom říct při výdeji. Akce s ovesnou moukou navíc dopadla tak, že v bb všechna zůstala, protože jste si o ni neříkali a správcové ji nevydávali. Objednávka z Ivančic bude k vyzvednutí v bance v pondělí.

Dneska je poslední den, kdy můžete objednávat od české Missivy. Výdej by měl probíhat od 22.2.

Ve středu do bb dorazí robbi tak si pro něj přijděte. Kdo se nebudete moct dostavit ani v pátek dejte co nejdřív vědět, dáme to na mražák.

Město Brno zjišťuje prostřednictvím ankety zájem občanů o bezplatné zapůjčení kompostérů, které by po 5ti letech měli přejít do osobního vlastnictví. Je potřeba dát vědět zájem zde:http://www.miniwaste.cz/website/mainmenu/mainpage/


Krásný zbytek dne za BioBanku Brno přeje PETA K„Když v druhých hledáme to dobré, vydáváme ze sebe to nejlepší.“ William Arthur WardVložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)

Webmasterka: Radka Jarušková