BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Krocani z Ivančic, ekodrogerie Missiva, ekovýzva

PETA_K, 29. února 2016  12:07


Ahoj světýlka

o víkendu jsem vyrazil ven ze své ulity a opět jsem se ujistil, že lidi jsou úžasní. Stačí jim jen dát bezpečný prostor, aby se mohli projevit. Tak choďte do banky a projevujte se!

- Tradice z Ivančic nabízí na středu čtvrtky a půlky krocanů. Objednává se jen do zítřka aby je Hanka stihla pomordovat, vykuchat a rozčtvrtit a ve středu čerstvý dovézt. Pokud si je objednáte tak doporujuču v tu středu vyzvednout, nebo napište jestli chcete dát zamrazit.

- Pokud máte pocit, že nám v bance vázne zásobování (já teda ne) tak je to způsobeno Aniččinou nemocí a tímto se Vám omlouvá. A od příštího týdne bude zase všeho vrchovatě.

- Ještě ani nedorazily do banky objednávky z první dodávky ekodrogerie Missivy a už máme vypsanou další. Ale není potřeba spěchat, času je až do 10.4.

- Hanka Rej má známé, kteří by si v Brně rádi pronajali neudržovanou zahrádku na užívání za údržbu, popř. malý nájem. Nevíte o někom? A já myslím, že by nepohrdli ani udržovanou :-)

- A máme novou členku (byl jsem u toho a byl jsem ohromen, ty vlasy... prostě boží) a to díky ekovýzvě a už jsme na webu :-) http://ekovyzva.cz/2016/sok-z-vysoke-ekostopy/ Nechcete se taky přidat? A schválně kolik Vám vyjde ekostopa? (já 3,2). A vůbec, pokud nevíte co s „načatou nedělí“ nechcete píchnout brněnským greenpeacákům? Jak řekla Susan Ertz „Tolik lidí touží po nesmrtelnosti, a přitom nevědí, co dělat, když v neděli odpoledne prší.“


Tož mějte se moc krásně... za BioBanku Brno PETA K„Nikdy nepodceňujte vliv hloupých lidí ve velkých skupinách.“ George CarlinVložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)

Webmasterka: Radka Jarušková