BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Rýžobaťohy v BioBance!

, 29. dubna 2016  20:37


Ahoj milí všichni :)

Hodila jsem do biobanky dva recy baťůžky z plastových pytlů od rýže, které šiju. S tím souvisí několik sdělení:

#1 Můžete mít recybaťoh, jestli chcete! Momentálně jsou dva na skladě, tak je utíkejte omrknout, neb to vypadá, že se neohřejou dlouho. V budoucnu budu na baťůžky vypisovat objednávky.

#2 Přední stranu baťohu často pošívám zbytkovýma látkama (pokud pytel sám o sobě není tak hezký, že by ho byla škoda :). Pokud máte nějaké srdcové látky (kus obnošeného oblečení, které jste měli rádi, nostalgický hadřík z dětství nebo prostě jenom látku, která se vám líbí) a/nebo představu, jak by měl váš baťoh vypadat, můžem se domluvit a vytvořit osobnější kousek.

#3 Kdyby mezi vámi náhodou byli vášniví spotřebitelé rýže (nakupující 10 či 20 kg pytle, ve vhodných pytlích - plastové tkané - se prodává většinou thajská jasmínová), budu moc ráda za každý prázdný pytel, který ke mně doputuje. Stejně tak kdyby se ve vašem okolí povalovalo nevyužité haraburdí galanterijního typu (nýtky, suché zipy, nitě, jehly do šicího stroje, krajky, stužky, apod...), sem s tím - snažím se při baťohování používat co nejmíň nově nakoupených komponentů.

Tedy tolik o tom,
užívejte jara!!

Dia ŠtainerováVložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)

Webmasterka: Radka Jarušková