BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Kuřecí, kůzlečí, kroupy, fíky, meruňky, oliváč...

PETA_K, 22. ledna 2018  11:11


Ahój lidi :-)

tento týden Vám bb přináší tyto novinky:

- Na sklad jsme nově naskladnili kukuřičné lupínky, sušené fíky a opět meruňky, olivový olej a domácí ječné kroupy od Hanky z Ivančic.

- Tradice z Ivančic: "V systému jsou vypsané objednávku ( takže lze objednávat), hrubé celozrnné mouky, brambory, řepu, ředkev a kadeřavou kapustu. Na objednání jsou i kuřata a kozlečí maso. Vše se bude vyzvedávat 29. ledna v pondělí. Telefon Na Hanku z Tradice z Ivančic 723 98 26 38".

- Jak jsme se rozjeli s nasklaďnováním tak nám trošku dochází dech s penězi v pokladně, aby nám vydržel drajf hodilo by se nám, kdyby jste na účtech nechávali víc kreditu. Za něj my potom nakupujeme skladové věci. Čím víc tam máte, tím víc toho pro vás můžeme naskladnit.

A žádosti a nabídky našich členů:

-Jsme studující pár, který hledá příjemné bydlení od února (případně od poloviny února). Moc rádi bychom bydleli v příjemném sdíleném bydlení s podobně smýšlejícími, milými komunitně založenými lidmi, kteří spolu chtějí soužít a nejen se míjet v kuchyni. Nejlépe by se nám žilo na místě blízko zeleně, odkud se dá na kole dojet do centra. Hledáme pro sebe jeden pokoj, který nemusí být nijak velký (protože v něm budem oba až na jaře). Budem rádi za každou nabídku! :) email.: klara.jirackova@gmail.com

Klára Jiráčková, Martin Rexa


- Kamarádi,
stalo se, že se nám na židenickém Domečku uvolnila 2 místa (popř. 1) v pokoji s výhledem do zahrady. Pokoj je vedle kuchyně, s prosklenými dveřmi vedoucími do zahrady. A je s krbem. Přijď se podívat, kdo můžeš! Spolubydlící sháníme na únor (nájem se platí 25. 1.). email.: iva.truplova@skaut.cz


Mějte se všichni moc krásně... za BioBanku Brno PETA K


Vložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)

Webmasterka: Radka Jarušková