BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Čoko raw tyčinky, tofu, vajíčka

PETA_K, 5. února 2018  13:47


Ahoj děcka

tento týden se můžete těšit nááááááááááá....

- vajíčka z Ivančic, 140 kusů, tak snad už si nebudete stěžovat, že na vás zase nevyšlo :-)

- máme doplněno patifu a tentokrát už opravdu i tofu, normální, uzené a ještě nějaké jiné mňamky

- k minulé zmínce o zelenině od Aleše Horáka mi přišla odezva od Jitky, že... upřesnuji prodej zeleniny Aleše Horáka, lze ověřit i zde, http://www.zdravavyziva-udolni.cz/index.php/kontakt myslím, že prodává 12-13. Každý pátek.

- máme novou posilu ve správcovském týmu Ivanu která vyrábí moc dobré čoko, raw, bio, vegan... no prostě to musíte ochutnat, a můžete bo v bedýnce jsou na ochutnání :-) a takto je a se nám představila:

Nově jsou v biobance na skladě k mání domácí, ručně vyráběné, veganské energy tyčinky z dílny HLAVU VZHŮRU (link: http://www.hlavuvzhuru.cz/) a to hned ve dvou příchutích - extra čokoládová (vegan, raw, z velké části bio) a crunchy arašídová (vegan). Obě jsou ve verzi bez obalu i zabalené a to za exkluzivní cenu! Najdete je v dózách se žlutým víkem v horní polici dřevěného regálu, to prostě nemůžete minout. :) A hlavně! Nezapomeňte tyčinky ochutnat z krabičky u výdejní váhy, ať nekupujete zajíce v pytli. Do budoucna je v plánu využití ještě většího množství použitých surovin v biokvalitě, převážně z biobanky. A když vám budou chutnat, objeví se třeba i další příchutě. :)

S autorkou Ivanou Perhalovou, která projekt HLAVU VZHŮRU založila a v rámci něhož pracuje jako specialistka na výživu a lektorka kurzů vaření , se navíc můžete osobně v biobance potkat - je totiž naší novou správkyní. Proto se v případě jakýchkoliv dotazů nebo i požadavků na výrobu tyčinek ve větším množství neváhejte na Ivanu obrátit. Pokud byste si chtěli tyčinky vyrobit sami doma, najdete přesné recepty na webu projektu v sekci "Něco na zub", takže žádné tajnůstkaření. :) A malé ekookénko nakonec: v případě, že vám zbude provázek z balené varianty, můžete ho vrátit zpět do dózy s balenými tyčinkami. Bude znovu využit.


Tož děcka mějte se moc krásně a už se na vás dneska od pěti těším v bance :-)

Za BioBanku Brno PETA KVložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)Komentáře


Raw - Tereza K, 6. února 2018  11:14

Moc se těším až ochutnám ty avizované raw tyčinky!


Webmasterka: Radka Jarušková