BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Robi, arašídy, vegan želé medvídky a černá čočka

PETA_K, 5. března 2018  13:59


Ahoj děcka

- připomínám, že v pátek budete mít v bance robi, co jste si objednali, vzal jsem pár kilových vakuově balených balíčků navíc na sklad, tak i ti co nestihli můžou mít (plátky, nudličky, sekanou)

- naskladnili jsme novinky veganské želé medivídky, černou čočku a arašídy loupané nepražené

A nabídky a žádosti od našich členů:

- Projekt etického investování se rozbíhá.
Počátkem letošního roku jsme založili nakladatelství Kompost Press, které bude vydávat původní i překladové permakulturní knížky. Začínáme příručkou Permakulturní design krok za krokem od britského designéra a lektora Aranyi, která vyjde na přelomu března a dubna. Peníze získáváme půjčkami od našich příznivců. Uložte své úspory u nás místo v bance, investujte je do dobré věci a ještě získejte bonus! Bližší informace najdete zde: http://www.permakulturacs.cz/article/119/nakladatelstvi-kompost-press-eticke-investovani-zahajuje


- Ahoj lidi,
Ráda i v zimě vařím ze zavařených rajčat, ale je velmi obtížné je sehnat jinak než v plechovce. Pokud byste ven špajzu měli zavařených rajčat přebytky, ráda odkoupím.
Katka
Katerina.cervena@centrum.cz, 777189926


- Festival osobnostního rozvoje
20.-22. dubna 2018 se uskuteční festival jediný svého druhu v ČR! Festival osobnostního rozvoje. Nabídne vám nejpestřejší paletu workshopů z oblastí komunikace, improvizace, pohybových aktivit, relaxace a technik zkušenostně reflektivního učení.
Namíchejte si program podle vlastní chuti! Vyzkoušejte si aktivity v bezpečném prostoru pod vedením zkušených lektorů a také posdílíte své dojmy a zážitky s ostatními lidmi podobného zaměření.
Vyberte si z 48 praktických workshopů! - festival je pro každého, kdo na sobě chce pracovat nebo se jednoduše chce naučit něco, co mu usnadní život...
Vstupenky k zakoupení na: http://www.rozvojfest.cz/
FB: https://www.facebook.com/events/2036859829893635/

Mějte se všichni krásně... za BioBanku Brno PETA K


P.S.:"Nekonzumovat, ale otevírat a vychutnávat... "Vložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)

Webmasterka: Radka Jarušková