BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

47.týdeník

PETA_K, 8. prosince 2014  15:46


Ahojky

Na skladě máme nově Placku a Časpois Klobouk na pařezu viz:

Časopis Klobouk na pařezu - nekomerční, bezpečný - nic skrytě neprodávající - dobrosrdečný občasník pro všechny, co s rádi radují.

Jeho autoři jsou různí lidé hravého a tvůrčího ducha. Vznikl z potřeby tvořit svou prací pozitivní věc, která podporuje odvahu žít své sny a vzájemně motivuje. Čtenářům i autorům nechává prostor pro vlastní přemýšlení a reakce. Zkuste se přidat a také si nasadit KLOBOUK.

Cena pro PB - 90 Kč (běžná prodejní cena je 100 Kč)

Placka Klobouk

Toto není jen tak obyčejná placka, kale TAJNÉ ZNAMENÍ. Když máte Klobouk a potkáte někoho, kde má také klobouk, můžete na sebe spiklenecky zamrkat - i přesto, že se vůbec neznáte! No, není to paráda!?!

Cena - 20 Kč (běžná prodejní cena je 25 Kč).

+ Zveme vás k návštěvě našeho e-shopu: http://klobouknaparezu.cz/obchod/ Doporučujeme především nové 6. číslo KIobouku, koloběhy a nekonečné kalendáře hodící se jako nádherný tradičně-originální dárek k Vánocům!

A další nabídka:

Poradna Na Počátku (pro těhotné ženy a matky s dětmi v nepříznivé životní situaci) pořádá adventní prodej výrobků maminek z jejich pobytových zařízení (Domov pro dětský život a Byty Na Počátku). Kdo chce může k nim na Soběšickou 60 přijít nakoupit, třeba vánoční dárky, každé adventní úterý (9. a 16. 12.) a před Štědrým dnem v pondělí (22.12.) vždy od 14:00 do 18:00. Výtěžek půjde na projekty Na Počátku, o.p.s. Odkaz: http://napocatku.cz/?p=1041

A to je pro dnešek asi tak všechno...

Za BioBanku Brno PETA KVložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)Komentáře


Diář Koloběh - Radka J., 25. prosince 2014  18:21

Koupila jsem si diář Koloběh 2015 a je parádní! Skvělé obrázky, fotky i texty, hezká úprava. Fakt doporučuji :o).


Webmasterka: Radka Jarušková