BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Mazance, maso ze Sasova, ovečky a kolo

PETA_K, 25. února 2019  10:01


Ahoj děcká

aktuálně můžete objednávat z pravidelných nabídek kvásek od Janči za 10,- a jogurt od Aničky za 30,- a z mimořádných objednávek je tam biomaso ze Sasova a mazance a štrůdly opět od Aničky, velikonoce se blíží!

A máme taky pár novinek (pro mě) skladem jako Kombucha od Báry, Quinoa barevná, řepkový olej, lískáče, mák, arašídy, mandle, konopná a slunečnícová semínka a sušené švestky a úplně moc různých druhů moštů, mňam :-)


Naše Janička nabízí krásné dámské kolo řekl bych zelené barvy (ale víte jak to máme my muži s barvama) s nosičem a ZVONKEm :-) :
"jedno kolo trošku možná pro pamětníky,ale funkční, s dynamem na světlo vzadu aj vpředu atd... za vegansko čokoládu umístěno garáž Slatina,ale zvládnu dopravit aj do BB (domluva) díkec Jana" v případě zájmu pište přímo jí janalie@seznam.cz

Zuzka z Bílovic nabízí dvě loňské ovečky s jedním letošním jehňátkem a k tomu dvouletou bezrohou hnědou kozičku. Ale klidně i ovečky bez kozičky. Ovečky i kozu možno dojit, ovečky jsou mléčné plemeno. Redukuje stádo - nejraději by je darovala někomu na chov. Jsou kamarádští, zvyklí na psy i na lidi. Zájemci pište na mail mazurkova@seznam.cz. Zdraví Hana Rejmanová

Mějte se moc krásně, začíná járo :-) ... za BioBanku Brno PETA KVložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)

Webmasterka: Radka Jarušková