BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Otevíračka o prázdninách, vajíčka se zárodky, kontrolujte nás! :-)

PETA_K, 17. července 2019  09:47


Ahoj lidi

doufám, že si užíváte léta :-) my taky tak nejbližší výdejní termíny budou 26. a 29.7. a pak asi až 12.8. (možná 9.8. ale tam zatím sháníme obětního beránka).

O co bychom Vás rádi požádali je, aby jste nás víc kontrolovali :-) ...jelikož se nám při inventuře pravidelně stává, že nemalá část věcí v BioBance chybí, i když by podle systému měla být na skladě (jistě sami znáte), chtěli bychom Vás poprosit, abyste při nákupu sledovali, zda Vám bylo vše zaúčtováno do systému a přítomný správce vše naklikal správně. Vaši pomoc s kontrolou moc oceníme. Váš zaúčtovaný nákup můžete zkontrolovat i doma přes náš webový systém v záložce „Moje objednávky“. Moc děkujeme!

Také bychom chtěli informovat, že prázdné sklenice od moštů či jiných produktů, pokud to není vysloveně uvedeno, zpět žel neodebíráme. Těší mě, že nechcete tvořit odpad a dáváte věcem další šanci. Jenže nám se to potom v bance hromadí a není u nás pro to moc uplatnění (využijeme pár sklenic ročně). A pak to nosíme do kontejnerů a dost nás to zatěžuje.

Stalo se, že v některých domácích vajíčkách z banky byly zárodky. Hanka co to od sousedky do banky nosí se moc omlouvá. Zítra se do BB staví a vajíčka prosvítí a vytřídí. Když pak někdo najde špatný vajíčko tak mu sousedka dá náhradou 10 nových vajíček. Sousedku to moc mrzí. Vajíčka sbíral její vnuk, který bral i z pod slepic.

Mějte se moc krásně a žijte... za BioBanku Brno Bláža.


"Všechno co stojí za to dělat, stojí za to dělat i špatně."Vložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)

Webmasterka: Radka Jarušková