BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

ProBio, semínka na klíčení, klíčková "KPZka"

PETA_K, 10. února 2020  14:12


Ahojky

- Anička dodala zásoby z ProBia takže jsme zase trošku naplnění :-)

- Ondra naskladnil semínka na naklíčení Naskladnil jsem semínka na klíčení. Vojtěšku, jetel, hořčici a brokolici. Dal jsem je dozadu na stěnu na polici. Tady je pro představu video, jak se dá snadno nakličovat v zavařovačce, podle toho jsem se to naučil já https://www.youtube.com/channel/UCJ_XJzsukkLLs3ERwKCmqOw/search?query=klíčení . Je jich jen trocha teda."

- Ještě by Ondra rád rozjel takovou KPZku v rámci banky. Předplatili byste si podíl a určité období vy vám dodával do banky pravidelně naklíčené slunečnice: " Nosím teď tu mladou slunečnici na výdeje k ochutnání. Zítra se tam s ní zase otočím, tak kdo chce ať přijde ochutnat a třeba si vzít i něco domů, jen u toho dávat pozor ať zbyde i na ostatní ;-). Rád bych otevřel tu KPZ-ku. Kdo by měl zájem jednou týdně odebírat sto gramový podíl v ceně 50Kč předplacený aspoň na měsíc, tak se mi může hlásit na email o.kramolis@seznam.cz . Když se najde aspoň 5 lidí na odběr v jeden den, tak bych to spustil. "

- Hanka vás všechny zve na promítání Jeden svět :-) "Tohle mě nadchlo tak předávám dál - můžete veřejně (nebo i jen pro sebe) promítat filmy z festivalu Jeden svět. Více na promitejity.cz. Hana Rejmanová"

Mějte se šici krásně :-)

Za BioBanku Brno... BlážaVložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)

Webmasterka: Radka Jarušková