BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Vína v bance

PETA_K, 27. května 2020  11:38


Ahojky

naskladnili jsme další vína viz:

„Nově jsou v biobance ke koupi vína z malého rodinného vinařství v Mutěnicích od jednoho z našich členů Marka Zemského. Najdete je v lednici a vybírat lze z více druhů (bílé / červené / rosé / suché / polosuché / polosladké). Vína jsou vyráběna jak se snahou k šetrnosti k přírodě, tak i společnosti a vinařství stojí na třech základních principech:

LOCAL ECONOMY = snažíme se navazovat vztah s lidmi, kterým naše víno chutná a v nejlepším případě pak za vydělané peníze nakupovat služby a produkty, které nabízejí buď oni sami nebo pocházejí z lokality, ve které žijeme

ZERO WASTE = prázdné láhve od vína noste zpátky - po vymytí je znovu použijeme (nejlépe láhve od našeho vína, když se vám tam ale připlete i něco jiného, vezmeme to taky)

VEGAN FRIENDLY = v průběhu výroby vína nejsou použity žádné živočišné produkty (např. želatina pro čiření), ale výhradně přípravky na přírodní bázi

Kdybyste se někdo chtěl přijet podívat, rekreovat nebo pomoct, tak se nebojte ozvat. Není nic lepšího, než přesně vědět, co pijete, a pro nás znát lidi, kterým naše víno zpříjemňuje život.

Kontakt: Marek Zemský; 776 009 773; marek.zemsky@gmail.com; www.poddubnanskuhoru.cz“

Mějte se... za BioBanku Brno rozeslal Bláža :-)Vložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)

Webmasterka: Radka Jarušková