BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Sháníme nádoby i police, máme nové zásoby, a jiné...

martincech, 19. listopadu 2020  11:40


Milí členové a členky,

BioBanka zdárně prochází proměnou. Vyřazujeme staré netěsnící nádoby a nahrazujeme je novými krásnými a těsnícími.

☞ Stále bychom však uvítali, kdybyste měli k dispozici 10–50LITROVÉ NÁDOBY/KÝBLE/BARELY, které byste mohli BioBance darovat či prodat. Také bychom uvítali v prostorech nové POLICE, na které bychom mohli nové nádoby skládat. Pokud máte rovněž nějaký tip, budeme moc rádi.

☞ S novými nádobami, které postupně přinášíme, OBNOVUJEME ZÁSOBY. Konečně máme znovu na skladě tolikrát žádanou pohanku a nejen ji. Račte nahlédnout do našeho systému, zásoby prošly inventurou a vše na webu proto momentálně sedí s faktickým stavem BioBanky.

☞ Poslední zamolené potraviny jsou v BioBance umístěny bokem a zapečetěny či schovány v krabicích a nabízíme je komukoliv zdarma, popř. za dobrovolný příspěvek. Jedná se především o rýži, dýňové semínko a konopné semínko. Něco si je možné pro sebe jen přebrat, něco už spíš pouze pro zvířata.

NABÍDKY

☞ Plata od vajíček, skořápky, suché pečivo
ivanaperhalova@gmail.com:
"Hromadi se nam doma plata od vajicek (vetsina po 6ks), v nekterych jsou i skorapky a taky suche pecivo (prevazne kvaskovy chleb). Vyuzili byste nekdo? Treba pro slepice nebo jina zvirata? Rada to i nekam zavezu nebo zanecham na velmi kratkou dobu v BB, aby to tam nezavazelo.“

Krásné dny všem členům a členkám.

Za BioBanku

MartinVložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)

Webmasterka: Radka Jarušková