BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Výdejní termíny, otvírání nádob a zrušení dobíjecího účtu

martincech, 20. prosince 2020  16:21


Milí členové a členky,

v dnešním občasníku 1) připomeneme výdejní termíny přes svátky, 2) dáme návod k otvírání některých pevně uzavřených nádob a 3) zdůvodníme momentální zrušení možnosti dobít si peníze přes převod na účet.

1) VÝDEJNÍ TERMÍNY PŘES SVÁTKY
Poslední letošní termín výdeje je zítra v pondělí 21. 12. Znovu se na sebe můžeme těšit od 4. 1.
Kdy jsou termíny výdeje si můžete najít přímo v systému pod kolonkou „Přehled výdejních termínů“. Pro jistotu však informujeme i zde. :)

2) OTEVÍRÁNÍ A ZAVÍRÁNÍ NÁDOB
Některé nové nádoby jdou hůře otvírat (tedy lépe těsní). Konkrétně především bílé kýble od PRO-BIO a 4l sklenice. Pro jistotu tedy posíláme návod, který jsme si sdíleli mezi správci. Neméně důležité nicméně je, aby se všechny nádoby také zavíraly.

Kontrolujte prosím, zda jste nádoby, ze kterých jste si nabírali, skutečně plně zavřeli. BioBanku máme všichni pro sebe, tak ať ty nové nádoby skutečně plní účel. :)

Grif na otevírání – 4l sklenice je možné otevírat tak, že si tu sklenici chytnete na zemi mezi nohy („feet“), palce zapřete o vršek vprostřed a ukazováčky otevřete u úchytu. Bílé kýble od PRO-BIO (po odstranění pásky u nové dodávky) je možné otevírat podobně, jen kromě ukazováčků zapojit zbylé prsty vyjma zapřených palců a postupně po obvodu odklopovat víko, než jde otevřít snadno. Snažit se jej otevřít na jeden tah celé většinou způsobuje bolest.

3) ZRUŠENÍ MOŽNOSTI DOBÍT KREDIT PŘES ÚČET
Jak si někteří při objednání robi stihli všimnout, vyřadili jsme možnost dobít si kredit do účtu zasláním peněz na účet. Byly s tím spojené technické obtíže, tím nebudu zatěžovat. Původní záměr této možnosti byla nouzová forma pro objednávky, ty nyní nejsou tak časté, tak tento důvod víceméně odpadá. A mezi výhody zrušení patří třeba to, že pro BioBanku je výhodné, když mají členové a členky na účtu více peněz do budoucna pro jistotu uložené, správci a správkyně pak mají finance na objednání zásob.

To je vše, krásné a klidné prožití svátků všem lidem dobré vůle (čímž věřím obsáhnu všechny členy a členky BioBanky :))

Za BioBanku zdraví

MartinVložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)

Webmasterka: Radka Jarušková