BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

BioBanka: Sonnentor + káva + Pro-bio

martincech, 11. března 2022  14:29


Milí a milé,

do BioBanky jsme znovu naskladnili kávu, čaje a bylinky od Sonnentor a Pro-bio. Ke všemu mám pár drobností.

1) Sonnentor: do BioBanky dorazila zásilka ze Sonnentor plná čajů, koření atp. Prosím ty, kteří si zadali objednávku do tabulky na určité množství, aby si jej přišli vyzvednout. Část ani nebudeme přesypávat a necháme v krabici bokem, a to v případech, kdy si např. dva lidé objednali po půl kilu z kilové dodávky. Vezměte si proto dostatečné nádoby. Velká část věcí se však nenapočítala do přesných kil, tudíž něco zůstane na skladě pro všechny!

2) káva: po logistických problémech dorazila i káva z Německa! Vzal jsem pár nových typů, část je ve vitríně, část v přepravce vedle. Račte nahlédnout do systému na webu pro přehledné prozkoumání. Ceny kávy zůstaly stejné, nebo se snížily, jelikož jsme brali větší objednávku a lépe se rozpočítalo poštovné. Připomínám, že kávu kupujeme skrz poštovné s ještě jedním brněnským kolektivem. Až káva dojde, budu čekat spíše na jejich signál pro další objednávku. Jestliže by Vám káva chyběla, až v BioBance dojde, můžete se mi ozvat, že byste její objednání zajistili Vy, abyste její naskladnění uspíšili. Avizuji totiž, že momentálně kávu nepiju a má motivace ji zajišťovat pro BioBanku proto poměrně utrpěla – tedy tohoto dodavatele si někdo můžete vzít pod sebe se vším všudy.

3) PRO-BIO: pandemií a nyní válkou zvyšující se ceny se postupně propisují i k našim dodavatelům, když jsem proto tento týden naskladňoval produkty z PRO-BIO, asi 80 % dorazilo s cenou o pár korun až o třeba 15 % vyšší. Vyšším cenám v obchodech již jistě čelíte, jelikož naše frekvence objednávání není tak častá, objevuje se u nás až nyní. Nejlepší, co teď můžete udělat, je vrhnout se do BioBanky a nakoupit si zásoby, jelikož většina věcí je stále naskladněna za starší ceny, očekávejte však, že postupně s dalšími objednávkami jednotlivých produktů budou postupně aktualizovány také jejich ceny.

Krásný víkend a případně dnes na viděnou v BioBance s Katkou!

za BioBanku
MartinVložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)

Webmasterka: Radka Jarušková