BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Uzené vepřové prací prostředy valentýnská havěť kohoutci krůty zabíjačkový polívky bez čárek a další...

PETA_K, 10. února 2015  11:25


Ahoj naši báječní členové

- Ovčírna –kromě domácích tagliatelle (těstoviny) - má novinku: Valentýnská havěť (plstěná „zvířátka“) máte možnsot objednat a nebo vyzvednout přímo ze skladu za 40 peněz.
- Ekokoza teď sice nemá kozí produkty (kozy dávají mléko kůzlátkám) ale nabízí prací prostředky – prekarbonát (né že bych věděl co to je), soda a aktivátor toho prekarbonátu. Poštovné v objednávce nemusíte vyplňovat, udělá to správce při vyřizování podle počtu lidí. Při pravidelných odběrech jsou ochotni snížit ceny. A abych to trochu víc zpropagoval přikládám text emailu Pavlíny: „Možnost objednávky, která se nebude jen tak opakovat - nakupujte do zásoby! Pokud společně objednáme nad 2000,- nebudeme platit poštovné, navíc si můžeme rozsypat větší balení a levnější balení, pokud na něj celkovou objednávkou dosáhneme.“
- Tradice z Ivančic – takže na koho se minule nedostalo tak tentokrát to určitě vyjde – krůty a krocani, masopustní koblihy, sušenky a mufíny, kohouti a vepřové UZENÉ, zabíjačkový polívky a spousta dalšího.
- Objednáváme filtry Maxtra do filtračních konvic Brita, první várka byla za plnou cenu, ale když nám budete nosit použíté filtry zpět, tak je při píští objednávce zašleme na reciklaci a o to bude další várka levnější. Nakoupit lzou objednávkou u moukaře PETA K.

Mějte se… za BioBanku Brno PETA K


„Ať prožíváte časy dobré nebo zlé, je to jediný čas, který máte.“ A. BuchwaldVložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)

Webmasterka: Radka Jarušková