BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Podpora farmy z Ivančic, ples BioBanky, domácí sádlo a sporák od Hanky

PETA_K, 16. února 2015  14:23


Ahoj dobré duše

- Tradice z Ivančic „navštívila“ inspekce a požaduje po nich stavební úpravy jejich prostor, kde vyrábí marmelády a melou mouky. Do kud to nebudou mít přestavěné, musejí pozastavit činnost. Potřebují proto rychle peníze. Pokud jste s jejich produkty spokojeni a stejně jako mě vás štve(slušnější výraz), že když chcete vyrábět pár marmelád měsíčně tak to nemůžete dělat doma v kuchyni, ale musíte na to mít speciální zkolaudovanou místnost, můžete je podpořit koupí poukázek v hodnotě 100,- a 50,- za cenu 90,- a 45,-. Za tyto poukázky můžete nakupovat jejich produkty skrze BB až do konce roku 1016. Z ekonomického hlediska je to zajímavé zúročení (10%) peněz a zároveň pomůžete udržet našeho spolehlivého dodavatele.
- Hanka Rej nám na sklad dodala domácí sádlo kyblík 1kg za 80Kč. A kdybyste někdo zrovna potřeboval tak nabízí i zánovní plynový sporák s elektrickou troubou za 500 Kč. Sporák je v Modřicích (hana.rej@seznam.cz).
- Ples BioBanky – je to takový pokus, ale proč ne. Skautské středisko dvojka pořádá v pátek taneční společenský večer. Mají problémy s účastí a budou rádi, když si každý přivede sebou kamarády. Tak jsem si řek, že si sebou přivedu biobanku :-) Můžeme to pojmout jako takové neformální setkání členů a správců, kde nemusíme řešit jen provozní věci ale taky si trochu užít večera. Pokud vás to zaujalo bližší info zde: http://ples.dvojkabrno.cz/home .

Mějte se a ... „ Nenechte se vytočit.... Alexander Graham Bell“

Za BioBanku Brno PETA K

Modlitba ženy:
„Pane, dej mi moudrost,abych pochopila MUŽE.Dej mi lásku, abych mu odpustila.Dej mi trpělivost na jeho nálady.Jen mi prosím nedávej sílu -- nebo ho zabiju!!!____A hlavně mi dej dobrý kamarádky,které mi ho pomohou zahrabat,kdybych ho přece jenom zabila!!!“Vložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)Komentáře


poukazy - PETA K, 16. února 2015  16:35

v nabídce Tradice z Ivančic


- 16. února 2015  16:35

Poukazy se objednávájí normálně v objednávce.


poukazy - Hana, 16. února 2015  14:43

Poukazy koupím přímo na výdejně, jo?


Webmasterka: Radka Jarušková