BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Poklady, Kimči, Taška Na počátku a vyhlášení pátrání...

PETA_K, 7. dubna 2015  16:08


Ahoj strážci pokladů

tento týden žádné zajímavé novinky co se objednávek týkají, ale několik zajímavých věcí skladem:


- Pár skleniček Kimči a Curtida od Aleše Dobrodruhy.cz
- Taška - jsem taška, kterou ušila maminka ubytovaná v podporovaných bytech organizace Na počátku. Stojím 120Kč - část pokryje náklady na látku (Ikea), část jde maminkám, část na projekty organizace.www.napocatku.cz
- Jedlá soda od Tierra Verde na ekologické čištění domácnosti

- Jo a ještě jeden dotaz, nepůjčili jste si někdo z BioBanky povolení k vjezdu? Ono už je delší dobu propadlý a potřebujeme nový, ale to nám nechtějí dát, dokud jim nevrátíme to starý a právě to se nám někde zatoulalo. Za jakékoliv informace vedoucí k dopadení zatoulaného povolení budeme potrhlí.


Mějte se a užívejte své poklady...

Za BioBanku Brno sepsal PETA K

Nejvíce pokladů je zakopáno na hřbitově. A i díky tomu je i místem nejtragičtějším. Ne kvůli lidem, co jsou tam pohřbení, ale právě kvůli tomu, co je pohřbené uvnitř těch lidí, kteří zde leží. Jen pomyslete na ty knihy, básně a písně, co nikdy nebyly napsány. Odpuštění, které nebylo vysloveno. Nápady a myšlenky, které nebyly zrealizovány. Promluvy k lidem, které nebyly vysloveny. Lásky, které nebyly žity. Každý z nás dostal mnoho darů a je pouze na nás, jestli ty dary budeme využívat nebo je bzepečně uložíme na hřbitov.Vložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)

Webmasterka: Radka Jarušková