BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Agitace nových správců, kuřata z Ivančic, maso ze Sasova...

PETA_K, 13. dubna 2015  11:42


Ahoj lidi :-)

mimo pravidelných objednávek můžete do středy objednávat maso ze Sasova a Ivančice opět premávajů :-) a kromě jiného mají ještě kuřata a všiml jsem že už i rebarboru.

A máme tu na Vás jednu prosbu, kterou pěkně motivačně sepsala Radka, takže překopírovávám:

V poslední době se v BioBance podařilo hodně skvělého, zavedli jsme třetí výdejní termín ve středu, stále přicházejí noví členové, máme nové výrobky a dodavatele, ze skladu si nakupujete stále víc a víc, vytvořili jsme nový web.. A za tím vším je hodně dobrovolnické práce, konané sice s radostí a nadšením, ale přesto moc rádi uvítáme i Vaši pomoc. Hlavně potřebujeme další lidi, kteří by si rádi brali výdejní služby. Jde o dvě hodiny měsíčně, strávené v příjemné společnosti, protože členové BioBanky, kteří si chodí nakupovat, jsou prostě skvělí :o). Pak potřebujeme pomoc s objednáváním zásob na sklad, s úklidem :o) i dalším. Teď nám navíc nejméně na čas odejdou dvě správkyně, Ivet se za chvilku stane maminkou (tento měsíc má dvě služby), Pavča vyráží na rok dobrovolničit do světa.. a třeba Romča pracuje asi patnáct hodin denně. Takže jestli máte čas a zájem, staňte se správci BioBanky :o). Kromě dobrého pocitu Vám bude odměnou vlastní klíč od BioBanky a možnost chodit nakupovat kdykoliv :o). A, možná v první řadě, poznáte spoustu skvělých lidí :o) - od našich správců přes další členy až po farmáře a další dodavatele. Ozvěte se na BioBankaBrno@gmail.com a domluvíme další.
Díky moc a těšíme se na Vás.

A taky jsem si všiml, že se pomalu zapojujete do diskuzích na našem webu http://akce.brontosaurus.cz/banka/portal/index.php?str=diskuse což je super!

Lidi mějte se...

Za BioBanku Brno PETA KČlověk nikdy nemá dost času, aby stihl všechno, ale vždycky má dost času, aby udělal to důležité.“ Brian Tracy & PETA KVložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)

Webmasterka: Radka Jarušková