BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Zrušený výdejní termín 1. a 8., Robbi ve středu,

PETA_K, 27. dubna 2015  15:58


Ahoj rozjaření

doufám, že taky na Vás působí jaro tou správnou energií ;-)
A protože na nás ano, tak jsme se rozhodli udělit vám Jarní volno a to hned dva pátky po sobě tedy 1. a 8. května. BB bude mít zavřeno a vy jste očekáváni v parcích, na loukách, sadech... idálně v náruči milované osůbky (pokud by taková nebyla k dispozici, dá se dočasně používat Modrý králiček Azurit, případně napište na biobankabrno@gmail.com a správkyně vám někoho přidělí).

Robbi maso dorazí už ve středu a kdo si pro něj nebude moci přijít tomu ho dáme do mražáku, protože v lednici by se možná otevřené do dalšího pondělka jarně zazelenalo.

Ve čtvrtek 30.4. v 18:30 budeme mít v Lužánkách povídání o BioBance http://www.luzanky.cz/akce/kalendar-akci/49726/ kdo by měl zájem o diskuzi nebo věděl o někom, koho by to mohlo zaujmout šiřte!

Množí se nám vaše nápady a tipy na to, co bychom mohli mít v bb skladem. Pokud o něčem víte nebojte se ozvat. Zjistěte co možná nejvíc informací - je to lokální, bio, cena, možnosti dodání... a napište nám. Když se i my nadchneme můžete to objednat a donést do banky. BioBanku děláme pro vás, takže ji rádi naplníme věcmi, které vy chcete.

Mějte se krásně a nebojte si dopřávat života.
Za BioBanku Brno PETA K


„Muži si povídají se ženami, aby s nimi mohli spát. Ženy spí s muži, aby si s nimi mohly povídat.“ J. McInerneyVložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)

Webmasterka: Radka Jarušková