BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Kozí sýr a mléko a dnešní výdej nahoře bez

PETA_K, 25. května 2015  14:39


Ahoj

mám za sebou hustý víkend a tak trochu té hustoty dodám i do týdeníku :-)

- Hustá Tradice z Ivančic hustě nabízí hustý kozí sýr a husto kruté kozí mléko, hustě husto hustý špenát, hustě výborný domácí pažitkový ocet a hustou koupelovou smrkovou sůl, na husté osvěžení bezovou limonádu a spoustu dalších hustých věcí.

- Husté kachny, husté husy, hustá jehňata a hustá kůzlata z Jarotic můžete objednávat už jen do 31.5.

- Toto léto (husté léto končí 31.8.) zřejmě poslední možnost objednat maso (a jiné husté věci) ze Sasova máte možnost do 27.5.

- Protože Verča není vůbec řídká, ale správně hustá tak odjíždí na pár měsíců makat na farmy a nabízí svou luxusní rezidenci v sousedství bb:
Průchozí pokoj (prochází dvě milé slečny) pro 1 osobu, Minoritská 12 (4. patro). Pokoj zařízený (postel s peřinou a polštářem, stůl, židle, dvě křesílka, dvě plné skříně), i s věcmi nynější obyvatelky, která se tam v srpnu párkrát objeví a od září zase bude bydlet. Pokoj je krásný s výhledem na Divadlo na Orlí a Hády. Cena dohodou (kolem 2000,-). Možnost využít od 5.6. do 31.8. (5.6. - 3.8. zde nikdo nebude, 3.8. - 8.8. a 16.8. - 18.8. nynější obyvatelka bude přítomna). Najde se nějaký Husťák nebo Husťačka?

- No a protože do BioBanky chodíte hlavně v pátek a pondělky a středy se tam správkyně a správcové cítí občas opuštěni. Rozhodl jsem se dnešní výdej pro vás trochu zatraktivnit. Takže dnes to bude v bb nahoře bez. Doporučuji vzít si foťák a podělit se s těmi, co nebudou moci přijít. A také doufám, že mé kolegině budou dostatečně husté a vzemou si ze mě příklad a bude doslova radost chodit do bb v pondělky a středy. Pokud nepomůže pozitivní motivace, vymyslím hustou negativní motivaci na pátky.

Mějte se hustě a doufám že s většinou z vás dneska na viděnou :-) ... za BioBanku Brno PETA K

"Bytí má mít spád."Vložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)Komentáře


...dvě milé slečny pro 1 osobu... - PETA K, 25. května 2015  14:52

Taky jste se zaradovali, když jste si to přečetly? no já vím, ta závorka to celý zkazila. Ale jinak si myslím, že by o zájemce na Verčin pokojíček nebyla mouze :-)


Webmasterka: Radka Jarušková