BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Krůtí maso, špenát, kvásek a oslava hlíny

PETA_K, 1. června 2015  14:13


Ahojte všichni

minulý pondělí akce "nahoře bez" nebyla zas tak úspěšná. Přišli jen ti, co týdeník nečetli a nebo muži. Dneska má službu Verča, ale bez už uschnul a tak jej z vrchu už sundali, takže akce už nebude. Leda by se mašeů někoho, kdo udělá akci nahoře bez bez bezu :-)

- Tradice z Ivančic nabízí krůty a krocany, zlevnili špenát z 150,- na 99,- za kilo. Ze zeleniny nabízí dále rukolu, mají nová výborná pesta ze špenátu, rukoly a šalvěje. Na osvěžení nabízí výborný bezový sirup. "Chtěla jsem ještě poprosit, zda nezbývá členům biobanky staré pečivo (rohlíky, chleba, buchty i namazané pečivo).Komu by doma zbývalo a aby ho nemusel vyhazovat my by jsme ho rozhodně upotřebili jako pamlsky pro ovečky."

- V nabídce máme nově žitný kvásek od Janči.

- Tierra Verde znovu naplni prinesene 5l kanystry a z ceny odecte 25Kc. Pro tento ucel jsou 5l polozky zdvojeny s dodatkem "kanystr vlastni". Kanystry k naplneni si prosim podepiste a zanechte v BB pohromade na viditelnem miste.

- Váš/náš nový správce Aleš vás zve na hliněný workshop Zachraňte stodoly - Oslava hlíny - Oslava života, který se koná 5.- 6. června v Hrubé Vrbce. http://files.hrubavrbka.webnode.cz/200011332-13e2414dd2/stodoly2015tisk-page-001.jpg

Mějte se krásně... za BioBanku Brno PETA K

"Člověk, který říká, že se něco nemůže udělat, by neměl rušit člověka, který to dělá." - čínské příslovíVložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)

Webmasterka: Radka Jarušková