BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Sedmikráska - nový dodavatel a jehňata

PETA_K, 16. června 2015  12:58


Ahoj děcka

dneska toho moc není:

- Tradice z Ivančic nám nabídli mangold za zvýhodněnou cenu 60,- za kilo (z původních 99,-). Z jejich nabídky mě zaujal ještě kozí sýr a mléko.

- Máme nového dodavatele rodinnou farmu Sedmikráska http://www.sedmikraska-bylinky.cz/ V nabídce banky jsou sirupy slazené řepným přírodním (nerafinovaným) cukrem a jejich kompletní nabídka sypaných bylinných čajů. Ceny se nám podařilo domluvit o cca 20% nižší :-)

- O víkendu budu zabíjet letošní jehňátka. Kdybyste nědko chtěl celý nebo půlku napište a domluvíme se kanada@seznam.cz Budou zabitý, stažený a rozbouraný (přední a zadní nohy, žebra, hřbet, vnitřnosti) Pokud byste někdo chtěl kůži na vyčinění, můžete mít za odvoz, jinak skončí v popelnici.

- a ještě jedno zamyšlení od Tomáš Sedláčka, o tom co doopravdy chceme a jaký tím vytváříme svět kolem nás, o naší zodpovědnosti či odpovědnosti za tento svět... https://www.facebook.com/petr.blazek.9699/posts/1066895096657241?comment_id=1066986726648078&offset=0&total_comments=1&ref=notif¬if_t=feed_comment


Mějte se... za BioBanku Brno PETA K

„Projevem vzdělaného ducha je schopnost zvažovat myšlenky, se kterými nesouhlasí.“ AristotelesVložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)

Webmasterka: Radka Jarušková