BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Kuřata z Ivančic, Sedmikráska... proč vlastně lidi potřebují spát?

PETA_K, 22. června 2015  13:28


Ahoj... (sirky podpírající oční víčka už mají na mále)

dnes to bude napínavý

- Tradice z Ivančic nabízí slevněná kuřata: "Ahoj, na čtvrteční dodávku nabízíme zelený i červený mangold, máme nový báječná lipovo - třešňový sirup. A aby jsme korunovali naši plejádu novinek, tak jsme zlevnili kuřata. Kg za 99 Kč (dříve 115 Kč)."

- Sedmikráska - nový dodavatel nabízí na snad všechny neduhy bylinné sypané čaje a sirupy. Když najedete myškou na to zelený "i" u názvu čaje nebo sirupu, tak se vám ukáže z čeho všeho to je.

- v bance je nová baterka do telefonu Nokia 3310, kdybyste nědko chtěl řekněte službě na výdeji, můžete si ji vzít jako odměnu za to že existujete, je v šuplíku. Pokud už tam nebude, tak tě někdo předběhl.

- LESEM ­ - LEtní Školy Environmentálního Myšlení pro středoškoláky. Letošní letní škola se uskuteční v termínu 8.8. - 14.8. 2015 v Chráněné krajinné oblasti Moravský Kras – v příjemném prostředí Horního mlýna ve Křtinách (www.hornimlyn.cz). Účastníci/e se mohou těšit na bohatý program plný her, přednášek, workshopů a diskuzí o tématech, která souvisí s životním prostředím. LESEM organizují studenti/tky brněnské Katedry environmentálních studií, za podpory své alma mater: Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity. Účastníci/e proto v závěru akce obdrží od univerzity certifikát o absolvování letní školy. Cena: 500,- Kč.
Pokud vás letní škola zaujala, více informací naleznete na www.tiny.cc/lesem nebo http://humenv.fss.muni.cz/ (v pravé liště).

Za BioBanku Brno PETA K


"Ačkoli bohatý by měl mít méně nenaplněných potřeb než chudý, skutečnost se vyvíjí zcela opačně.“ Tomáš SedláčekVložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)Komentáře


- PETA K, 23. června 2015  10:41

Je to samozřejmě myšleno obecně, ale nezáleží na charakteru potřeb. Sice s více penězi se naplní potřeba léků a střechy, ale více se jich díky tomu vytvoří :-) A navíc ta věta nemusí být bárna na jednoho konkrétního člověka, ale na společnost. Může se vyložit tak, že chudí lidé mají méně nenaplněných potřeb než bohatí...


- Dé, 23. června 2015  10:36

Tak ono samozřejmě záleží na charakteru těch potřeb, třeba někdo potřebuje peníze na opravu střechy, nebo na drahé léky. Ale nemyslím si, že je přímá spojitost v tom, že čím má člověk více peněz, tím více nenaplněných potřeb, což mě vyplývá z té věty v článku.


- PETA K, 23. června 2015  10:11

Že ve skutečnosti neplatí, že čím víc mám peněz, tím míň mám nenaplněných potřeb. A tedy pokud se někdo cítí šťastný, když pomine pocit nedostatku, tak mu ke štěstí peníze nepřispějí, spíš naopak.


Fakt? - Dé, 22. června 2015  21:50

Tomu nerozumím jak je myšlená poslední věta.


Webmasterka: Radka Jarušková