BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Husy z Ivančic, marmelády skladem, zelenina od Horáka i Ivančic

PETA_K, 21. července 2015  10:24


Ahoj milovníci


- Naše správkyně Lenka slíbila, že do pátku dodá do banky nějaké svoje marmelády, nabízí - meruňka, černý rybíz, červený rybíz jako brusinky, mňam zní to vážně dobře :-) a časem možná budou i vajíčka, kvašené zelí, med... ha, to je výzva!

- Aleš Horák kromě stabilního sortimentu už nabízí i vlastní mrkev a petržel a nové brambory. No konečně už "začíná" sezóna.

- Tradice z Ivančic nabízí husy, vlastní žito po 7,- , taky má marmelády, kozí mléko, vajíčka a spoustu zeleniny.

- Sklad jsme doplnili drogerii od Qaltu (prací prášky, prostředky na nádobí...).

- Rozhodně se o Danu Grmelaovi dá říct, že má Koule, protože aby otestoval jak špatně/dobře hoří jím navrhované slaměné domy tak ten svůj zapálil. A vy máte díky tomu možnost podívat se, co z takového domku zbylo. Zde je jeho pozvánka na workshop:

" Jak moc hoří slaměný dům s 30litrovou náloží lékařského benzínu aneb jak to bylo doopravdy? Víkendová hurá akce, náhlá leč komorní, pro pár lidí bo mnoho místa ani práce k udělání tady není. Oprava slaměného domu po požáru aneb naplácáme zpátky, co hasiči spláchli. Pracovní víkend za ubytování (v ohořelé stavbě, internet free and all inclusive) a stravu (vaří bráchův veganský stánek za práva zvířat + pro živočišníky něco od Zity vše domácí nebo jiné bio..). V případě zájmu a dobrého pracovního výkonu můžou být konzultace k vašim projektům a přednášky s výběrem z témat viz třetí odstavec níže tady http://www.slamak.info/sluzby/workshopy/ nebo koupačka v lomu a oheň. Když by někdo táhnul muzicírování, rád bych se přidal, pak nástroje s sebou.
Od sobotního rána do nedělního večera 25.-26.7., (případně je možné se k naší stavební hic partě připojit i od pondělí do středy 20-22.7.), napište na danielgrmela@slamak.info"


Majte sa... za BioBanku Brno PETA K


„V drobných věcech se spolehni na rozum, ve velkých věř srdci.“ Sigmund FreudVložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)

Webmasterka: Radka Jarušková