BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Zelenina z Ivančic, levné obilí a muly

PETA_K, 3. srpna 2015  13:47


Ahoj

tento týden se nabídka opět rozrostla

- Tradice z Ivančic: Máme levné vlastní přečištěné obilí - žito, pezpluchý nahý oves a nahý ječmen, samozřejmě z nich meleme mouky. Ze zeleniny máme cukety, patisony, okurky, hokkaido, špagetovou cuketu, dýně, červenou řepu a už i brambory. Máme i vlastní bazalkové pesto.

- Po dovolený ode mě opět můžete objednávat mouky, drgerii od Missivy a léčivé čaje a sirupy od Sedmikrásky.

- Připomínám že máme skladem máslo od mlékaře Hladila z Býkovic, čtvrtku za 45,-.

- Letní škola environmentalistiky pro středoškoláky: Sháníme lokální ovoce a zeleninu do jídelníčku a chtěli bychom se touto cestou zeptat, zda náhodou někdo z členů nemá přebytky ze zahrady, které by nám byl ochotný za nějakou sponzorskou cenu nabídnou nebo i darovat. Snažíme se, aby na akci byly co nejmenší náklady a moc by nám pomohlo, kdyby se takto něco podařilo sehnat. Přikládám ještě informace o akci na facebooku: https://www.facebook.com/events/1590746497872262/
V případě zájmu o pomoc prosím kontaktujte přímo mě ideálně na mailu barbora.valesova@gmail.com nebo tel. čísle 736 279 250.

A to je asi tak vše a tak se mějte krásně a... a za BioBanku Brno se loučí PETA K"Zloba, vztek a žárlivost nikdy nezmění srdce druhých, jen to tvé.“ Shannon L. AlderVložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)

Webmasterka: Radka Jarušková