BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Mléčné výrobky, Machovi, ProBio a festiválek Sami sobě

Mariebobr, 21. srpna 2015  08:19


Ahojte milí členové,

mám pro vás před víkendem několik novinek:

- Po prvním pokusu s másly a sýry jsme do BioBanky zařadili nového dodavatele Hladila z Býkovic. Na dnešní a na pondělní službě si můžete zakoupit máslo a sýry ze skladu, ale od příště už budeme pravidelně vypisovat objednávky - zhruba jednou za dva až tři týdny, tak si hlídejte kredit, ať můžete nakupovat :)

- Do neděle si můžete objednávat bio zeleninu od farmářů Machových. V BioBance na vás bude čekat od pátku.

- Možná jste v posledních dnech narazili na vyjedenou BioBanku, tak to je už minulostí. Je opět vrchovatě naplněná zásobami z ProBia a můžete směle nakupovat.

- Od čtvrtku do neděle 27.-30. srpna jste zváni na festiválek Sami Sobě v Bílých Karpatech na Žítkové. Těšit se můžete například na seminář o čtyřech archetypech ženy, tvořivou dílnu poezie a prózy, vyprávění o Amazonii od tamního Indiána.. a na děti čeká výroba čokolády. Na akci bude vařit správkyně Radka :o). Více info na http://zitek.webnode.cz/festivalky/

Moc vás zdraví
správkyně AničkaVložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)Komentáře


- Anička, 21. srpna 2015  10:16

Zuzko, to mě těší, sama jsem po nějakém slušném másle toužila už dlouho. Kromě másla bude od mlékaře Hladila ještě kravský tvrdý sýr přírodní, ořechový a provensálský, cena 200-220 za kg.


Maslo a syry - Zuzka, 21. srpna 2015  09:33

Ahoj,

po afere s Jezkovym statkem je to skvela zprava-uz jsem vazne netusila, kde budu máslo nakupovat. Co dnes krome masla bude na sklade v biobance?

Diky Zuzka


Webmasterka: Radka Jarušková