BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Piva, máslo a sýry, Missiva, chalva od Jonáše a filrty do Brity

PETA_K, 8. září 2015  11:17


Aááhoj

to je den dneska, a co teprve včera... má takový pocit, že někteří z Nás včera marně čekaly před bb ve výdejní době. Pokud se tak opravdu stalo tak věřte, že mnohý z Nás to velmi mrzí a usilovně přemýšlíme jak toto do budoucna co nejvíc omezit. No a co je jinak nového?

- Anička opět doveze od Hladila z Býkovic máslo a sýry, tak můžete do středy objednávat

- Z nabídky Ivančic mě zaujala neuvěřitelná nabýdka tykví: cukety, hokaido, krájená, máslová, patizon, špagetová a oranžová :-)

- A je tu i mimořádná nabídka "kompletní" produktů od české Missivy. Ale je to tam nacpaný hlava nehlava, doporučuju jít spíš na jejich stránky www.missiva.cz a tam si vybrat. Nehledět na jejich ceny na stránkách, ani moc na ty co jsou uvedeny v bb. My to máme za dílerské ceny. Omlouvám se, ale nezvládám před každou dodávkou aktualizovat ceny u všech položek.

Na skladě máme:
- novou várku Piv od Spicoliho - Pivo Bukovar 15° Imperial APA 1litr za 55,- nepasterované a nefiltrované
- díky tomu, že vracíte do bb použité patrony máme skladem za zvýhodněnou cenu 110,- Filtr Maxtra do konvice Brita
- Jonáš naskladnil pár koulí slunečnicové chalvy
- Nejlepší, Nejskvělejší, Nejúžasnější... polohrubou pšeničnou mouku... no prostě jsme to přepísky s objednávkou a teď Nám tam pytel leží, takže pokud chcete mouku a nevíte jakou tak tato je "dobrá" volba :-)


To je asi tak vše co jsem měl na srdci. Jo ještě jedna věc. Pokud jste v bb a něco chcete ale pytlík/dóza/bedna jsou už prázdné tak se zeptejte služby (bo jak by řekly disfrutalisti - Nejhlubším smyslem živoat je rozhovor). Většinou někde (za dveřma, pod regálama...) máme další balení/pytel na dosypání a nejdřív se čeká na dobrání staršího a pak dosypáváme nové balení.


Tož mějte se úplně božsky, nebo možná raději lidsky, ten druhej bude mít asi teďka hodně starostí a někdy zase při výdeji... Za BioBanku Brno PETA K


„Odpuštění nezmění minulost. Změní budoucnost.“ Paul BoeseVložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)

Webmasterka: Radka Jarušková