BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Mlékař z Býkovic, Tradice z Ivančic opět v ringu, tašky NaPočátku a nový prací gel od Missivy

PETA_K, 22. září 2015  12:57


Ahoj raubíři

po týdení odmlce v týdeníku (fakt nebylo o čem psát) a výpadku v dodávkách a jiných problémech jsme opět tu.

- Tradice z Ivančic opět nabízí svoji produkci - zeleninu, zavařeniny, mouky, bylinky, marmelády, oleje TopVet - mají nově třeba i takový arašídový nebo rýžový :-) , sirupy a další... Objednávat můžeme až do čtvrtka (což je fakt divný, protože to ve čtvrtek dováží) a do pátečního výdeje Nám to Anička dopraví do banky.

- Mlýkař z Býkovic (jelikož mlýko neexistuje, tak nemůže být ani ve vyjmenovaných slovech, takže by tam mělo být měké i, ale protože mlýko neexistuje, tak je to vlastně jedno a to tvrdý tam vypadá rozhodně líp :-)) nabízí svoje sýry a máslo z nepasterizovaného mléka. Objednává se pouze do dneška a už na páteční termín Nám objednávky Anička doveze.

- A náš odzačátkufungováníbiobankytenkráteještějmenovanépotravinovébankydodávajícifarmář Aleš nabízí také svoji zeleninu. Tu objednáváme do středy, pravidelně, a Anička jej v pátek donese do BB, taky pravidelně :-)

- "Na počátku" - Podpora ženám a dětem v krizových životních situacích... vzali jsme od nich na sklad tři tašky po 100,- Chcete-li podpořit víc, můžete přes jejich web http://napocatku.cz/?page_id=36

- Missiva nový prací gel Permon Premium - nadchl mě tak informuju, pereme doma jen v tom a nebo ve slizu z jelena (myšleno z mýdla) a tak můžu doporučit obé Permon pere líp a sliz je zase asi ekologičtější a levnější. Permon nám vystačí na 40-50 praní a stojí 250,- více: http://www.missiva.cz/produkty/praci-program/permon-u-premium

Mějte se... za BioBanku Brno PETA K

„Být sám sebou znamená zviditelnit svoji duši.“ S. B. BreathnachVložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)

Webmasterka: Radka Jarušková