BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Jehněčí z Ivančic, musli na skladě, hledáme nové výdejčí

PETA_K, 29. září 2015  11:44


Ahoj děcka

tento týden je toho poskromnu ale přece:

- Tradice z Ivančic nabízí jehněčí: "Jehňata jsou od května na pastvě s matkami a spásají v okolí Ivančic malá chráněná území, kde se vyskytují vzácné botanické druhy. Masíčko je dobré. Dále máme nové zavařeniny, ale upozorňuji, že naše zásoby se tenčí, takže objednávejte ať máte na zimu. Pěkný týden všem Hanka"

- Po velikém úspěchu kaší, jsme vzali na sklad i Musli a to Tradiční, S banány a Oříškové. Cena začíná už na 52,- za kilo.

- Hanka Rej. Nás zve na začínající komunitní šící dílnu: https://www.hithit.com/cs/project/1698/brno-sije

- Máme poslední dobou trošku problém zajistit správce na výdeje. Hodilo by se nám pár lidí, co: chtěli by se spolupodílet na chodu bb a měli by na to čas cca 3 hodiny měsíčně, rádi se setkávají s jinými lidmi, nebojí se s nimi mluvit případně se jich dotknout, rozeznají mrkev od petržele (rozeznat petržel od pastiňáku nemusí, to neumí i někteří naši farmáři) a hlavně mají doma modrý ručník (lze nahradit kapesníkem nebo ponožkou libovolné barvy) tak jste přesně ti, co hledáme. Takže pokud tajně toužíte si sednout za správcovská stůl a rozdávat kedlubny tak právě nastal váš čas.

Mějte se... za BioBanku Brno, bez pověření ostatních PETA K


„To nejlepší, co můžete udělat, když začne pršet, je nechat to vypršet.“ Henry Wadsworth LongfellowVložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)

Webmasterka: Radka Jarušková