BioBanka Brno

 

Jméno:

Heslo:

Úvod

Podrobnosti

Objednávkový systém

Aktuality

Diskuse

Kontakt

Loupané ořechy, robi "maso", šťávy z vymačkaných Ivančic, něco málo z vemínek koz a kráv a trochu tepla od krbu

PETA_K, 23. listopadu 2015  14:55


Ahoj lidi, život je tak krátý... a tak:


- Náš usměvavý Aleš Horák nabízející omezený ale mile stálý sortiment kořenové zeleniny, jablek a zelí, prostě to co se dá uskladnit ve sklepě.

- Já vám můžu pomlet různe nestandardnosti jako rýži, čočku, cizrnu, hráše, jáhly, no prostě co si vymyslíte a nezalepí mi to mlýnek :-)

- MikroCivilizace z Jančiné kváskové farmy si prosím vyzvedávejte brzy. V naší lednici je moc nezvládáme dokrmovat a jak už to u civilizací chodí, když dochází zdroje, dochází k zániku.

- Pospíšilíkovi ze Sušic nabízí loupané ořechy. Objednává se sice až do 4.12. ale čím dřív objednáte tím dřív budou vědět kolik naloupat.

- Iveta přidala ke svým celozrnným různěpříchuťovým štrůdlům i zapékané musli označené Zdravé :-)

- Ivančice opět rozšířili nabídku: "Největší zajímavost je - 100% čerstvé šťávy z červené řepy balené po 1l, 0,5, a 0,25l. Dále nabízíme neloupané ořechy. Celé jehně, půl jehněte a jehněčí balíčky."

- Kozojedský dvůr nabízí opět zpracované kravské a kozí výdojky.

- Machovi se opět objevili a něco nám tu nechali - zeleninu se zeleninou.

- Po téměř nekonečné době robi maso. Děcka bereme to po 10ti kilových balíkách a je to opravdu jednou za čas tak se prosím nebojte u objednávání odvázat. A aby to bylo jednodušší jsem to nastavil po kilech.

- Evča (eva.kutova@centrum.cz) na Nás myslí kudy bloudí: "Natrefili jsme na farmu Zašovice Chaloupky, která nabízí moc dobré kravské sýrové produkty a v sezóně ovčí jogurty a bryndzu. Dá se u nich vyzvedávat v týdnu, my vyzvedáváme v úterý v Lískovci, pokud vím, jde to i v Bystrci. Posílám odkaz, jak na farmu, tak na ceník, třeba se to někomu bude hodit. Kdyby chtěl někdo vyzvedávat v Lískovci na Osové, ať mi klidně napíše a pošlu mu číslo /maila na paní Křížovou, která je maminka farmáře a v jejímž obchůdku se sýry a spol. vyzvedávají.

http://www.chaloupky.cz/cs/1-farma-chaloupky.html

https://docs.google.com/document/d/11rnrAXN6M3gboxx6RRDEBeLkCOBCWEYD7w91anFKXTc/edit?pli=1Mějme se lidi... za BioBanku Brno PETA KSedí dvě holčičky na zídce, jedna je hodná a druhá zlá a obě plivají na lidi, co chodí kolem dole pod nimi. Zlá holčička se trefila 2x a hodná holčička se trefila 3x a tak zase jednou dobro zvítězilo nad zlem a to je dobře?Vložit komentář?

Jméno:

Nadpis:

Text:

Jméno města, ve kterém sídlí BioBanka: (ochrana proti robotům)Komentáře


Ořechy - Bára Ryšková, 24. listopadu 2015  14:35

Ahoj, taky můžeme nabídnout loupané i neloupané vlašské ořechy. Byl by zájem? Cena za loupané 180,-/kg a neloupané 60,- Kg. Ořechy jsou z boskovicka, s láskou sklizené mnou a mou maminkou. ;-)


SASOV - Afrunka, 23. listopadu 2015  15:49

ahojky, a co Sasov? bude někdy objednávka? klidně bych udělala větší...


Webmasterka: Radka Jarušková